USTA MÜHENDİSLİK OTO DİZAYN FİRMASI Montaj için Çeki demirleri Avrupa`nın lider üreticileri ORİS GDW Bosal Westfalia Witter Urbeni Towbars Enganches Aragon ve Thule Brink monoflex Auto-Hak Türkiye çeki demiri markaları ve kalitesi altında Avrupa normlarına ( EC 94/20 ) uygun olarak üretilmekte, test edilmekte ve onaylanmaktadır.

USTA MÜHENDİSLİK firması 1984 ’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli Hizmetler üretmektedir. Ankara da / ostim Merkezinde Anaktarlı göbekgin sağındaki ofim İŞ MERKEZİ /TSE Türk Standartları Enstitüsü – OFİM binasında /OSTİM NASRETTİN HOCA PARKININ KARŞISINDAKİ 1202/1 SOKAK no:15/A OSTİM ANKARA şehrinde konuşlanmış olan USTA MÜHENDİSLİK firması ANKARA

Çekme demiri çubuğunuzu Montaj servisimize takılması için rakipsiz bir fiyat teklifi almak için lütfen Çekme Çubuğu Teklif için arayınız .Usta Mühendislik Oto dizayn montaj firması: 03123840088

iletişim:05323118894

ANKARA İLİ ÇEVRE İLLERDEN VE Uzak illin dende fazlası gibi alanları kapsayan

Eksiksiz bir tedarik ve montaj servisi veya daha önce bir çekme demiri çubuğu tedarik edilmişse montaj servisi sunuyoruz.

Profesyonel ve kendini işine adamış çeki demiri montaj ve araç proje size en iyi mobil çekme çubuğu takma hizmetini sunmak için çabalıyor ve bunu 37 yılı aşkın iş Tecrübesini sunarak yapıyor

USTA MÜHENDİSLİK OTO DİZAYN FİRMASI Montaj için  Çeki demirleri Avrupa`nın lider üreticileri ORİS GDW Bosal Westfalia Witter Urbeni Towbars Enganches Aragon ve Thule Brink monoflex Auto-Hak Türkiye çeki demiri markaları ve kalitesi altında Avrupa normlarına ( EC 94/20 ) uygun olarak üretilmekte, test edilmekte ve onaylanmaktadır.

Böylelikle;

Araca özel Orijinal bağlantı noktalarını,
Çeki demiri topuzunun ölçülerini ve yerden yüksekliğini,
2 milyon devir dinamik test ile garantilenen güvenlik ve dayanıklılığı tüm ürünlerinde sunmaktadır.

Çeki demirleri araca özeldir. Markası, model yılı ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

Aracınıza uygun çeki demiri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Tel: 031239840088 GSM: 05323118894

Fiyata KDV dahil değildir.

Çeki Demirleri ithal olup stoklarımızda olmayan ürünlerin temin süresi yaklaşık

BİR GÜN ÖNCEDEN SİPARİŞ ERTESİ GÜN MONTAJ VE TSE DE ARAÇ MONTAJ UYGUNLUK İNCELETME/ARAÇ PROJE İŞLEMİ BİTER

NOTER DE Çeki demiri tescil işlemi de şahıs ve firması yetkilisi bizzat kendisi yapması gerekiyor noter konusunda yönlendirme yapılır.

ÇEKİ DEMİRİNİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?
Çeki demirinin seçiminde, öncelikle ürünün Avrupa Topluluğu EC94/20 belgesine sahip olmasına özellikle dikkat etmek gerekmektedir.

Bu belgeye sahip olmayan çeki demirlerinde güvenlik sorunları yaşanabileceği gibi araç ruhsatına işletmek de mümkün olmayacaktır. Diğer önemli bir husus da aracınız için tasarlanmış ve üretilmiş bir çeki demiri kullanmaktır. Kullanım özellikleri açısından, sabit ya da portatif topuzlu çeki demirleri arasında karar vermek gerekir. Portatif topuzlu olanlar da, çıkartıldığında yeri dışarıdan belli olanlar ve olmayanlar olarak ayrılmaktadır. Çeki Demirleri, elektrik bağlantı kitleri ile birlikte kullanılır. Elektrik kitleri, üniversal ya da araca özel olmak üzere iki türlüdür. Bu kitler, aracınızdan aldığı elektrik ve sinyal bilgisini çekilen römork ya da karavanın sinyal sistemine iletir.

ARACA ÖZEL ÇEKİ DEMİRİ ÇEŞİTLERİ

USTA MÜHENDİSLİK OTO DİZAYN ANKARA

ARACA ÖZEL ÇEKİ DEMİRİ VE OKUL TAŞITI PAKET DİZAYN VE ARAÇ PROJE FİRMASI

USTA MÜHENDİSLİK OTO DİZAYN  Çeki demirleri

Avrupa`nın lider üreticileri ORİS GDW Bosal ARAGON  Westfalia Witter Urbeni Towbars Enganches Aragon ve Thule Brink monoflex Auto-Hak Türkiye çeki demiri markaları ve kalitesi altında Avrupa normlarına ( EC 94/20 ) uygun olarak üretilmekte, test edilmekte ve onaylanmaktadır. Böylelikle;Trust , Witter ve Westfalia gibi Önde Gelen Üreticilerin yanı sıra araç programlama donanımına sahip araca özel en son kablolama kitlerini kullanarak, en yüksek kalitede kurulumu alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tüm

Bu nedenle, en Etkili , Dostane ve Profesyonel Çekme Çubuğu Takma Hizmeti için USTA MÜHENDİSLİK OTO DİZAYNI ANKARA denediğin izden emin olun .Memnun kalırsınız .